Perełki

piątek, 13 lutego 2015

Must Have-Antidote


Dziś do starplazy weszła kolejna limitowana kolekcja sklepu Antidote. Szczerze to myślałam, że dziś odwiedzi nas nowa kolekcja sklepu LE, lecz niestety kolejna dostawa limitowana dojdzie do starplazy niebawem. Gdy zobaczyłam kolekcję od razu mi się spodobały różnego rodzaju dodatki, że na to wszystko musiałam poświęcić aż 850sd. To i tak moim zdaniem nie dużo jak na limitowaną kolekcję. Muszę przyznać, że ubrania mają mało sztuk, ale i są bardzo tanie. Pocieszę kupców bejsbolówki czerwono-czarnej, że możecie się spodziewać bardzo dużego zainteresowania kupnem, ponieważ w godzinę została wykupiona. Na szczęście jeśli będzie bardzo cenna to na pewno ją sprzedam.

Podoba wam się nowa kolekcja Antidote? Kupiliście coś?Stylizacje:1.Żakiet- FOLK,Torebka-Antidote,Spodnie-Nelly.com,Buty-YH
2.Sukienka-LE,Torebka-Antidote,Buty-RIO
3.Płaszcz-Chanel Tribute,Top-Rainbow Rocks Pony,Torebka-Antidote,Spódnica-Antidote,Buty-Antidote

Jak wam się podobają stylizacje ?

9 komentarzy:

DancerMarika pisze...

Z przedstawionych rzeczy mam tylko torebkę z ćwiekami :)
Najbardziej podoba mi się 1 stylizacja, druga też jest OK :D

MissDiamondsqll pisze...

Nie ciekawa ta kolekcja :)

Diana Stypułkowska pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Diana Stypułkowska pisze...

2 stylizacja jest OK :)
Dystyp

Beata // B.E.A.T.K.A pisze...

nie kupiłam nic, bo nic mi się nie spodobało, beznadziejna kolekcja jak dla mnie. stylizacje ładne, chyba pierwsza mi się najbardziej podoba

Martyna | tysioook pisze...

Wszystkie stylizacje mi się podobają, choć ostatnia najmniej :D

Julka Skorupka pisze...

Nie kupiłam nic, ale stylizacje cudne! *.*

AleDeDzula

Mynameis Charlie pisze...

Niestety nie załapałam się na tą kolekcję, ale po przejrzeniu dostawy stwierdziłam, że nic nie straciłam, jedynie ta różowa torebka była warta mojej uwagi. Stylizacje bardzo mi się podobają, a pierwsza najbardziej przypadła mi do gustu :)

.Nielegalna.

Jula / lolicza123 pisze...

Nie jestem ss, więc nic nie kupiłam. Kolekcja moim zdaniem całkiem całkiem, spodobały mi się dwie torebki. Stylizacje ładne :).