Perełki

wtorek, 17 lutego 2015

Sposób na HB #3

Na początku chciałam was przeprosić za niedodawanie tego postu z nowym HB, ale brak czasu zupełnie mi na to nie pozwalał. Do tego w szkole w każdy dzień kartkówka, sprawdzian. Dobra zacznijmy od tego najwcześniejszego Hot Buys, czyli jest nim biało-czarna sukienka, która kosztuje 25sd. Sukienka nie jest trudna do wykorzystania, ale świetna też nie jest bo niestety szpilki do niej zupełnie nie pasują.. Drugim Hot Buys jest koszula z RIO, która jest najlepszym HB tego miesiąca i kosztuje 15sd. Jej kolory to jest to co ja najbardziej lubię, więc bez zastanowienia kupiłam ją. Natomiast trzecim Hot Buys są szpilki, które doszły dziś z ceną 13sd. Szpilki same w sobie nie są najlepsze, ale z dobrymi dodatkami wyglądają cudnie! Uwielbiam tego typu dodatki, ponieważ są bardzo oryginalne. Mam nadzieję, że wybaczycie mi moją nieobecność. 


1.Okulary-Chanel Tribute,Naszyjnik-RIO,Body-Dolce&Gabbana Tribute,Płaszczyk-Pretty n' Love,Torebka-Chanel Tribute,Pasek-Wild Candy,Spodnie-FOLK,Szpilki-B.Bizou.
2.Beret-B.Bizou,Koszula-RIO,Kamizelka-Evil Panda,Torebka-Callie's Picks,Spodnie-AN,Buty-YH
3.Kapelusz-B.Bizou,Sukienka Pretty n' Love,Buty-Dolce&Gabbana Tribute


Jak wam się podobają stylizacje?

6 komentarzy:

DancerMarika pisze...

Nie podoba mi się jedynie ta sukienka, resztę mam zamiar kupić :) Stylizacje jakoś zbytnio nie przypadły mi do gustu :D

WeronikaXX pisze...

2 stylizacja jest niestety niezbyt dobra, uważam ze ta sukienka nigdy nie będzie wyglądała dobrze w stylizacji :/ 1 i 2 stylizacje są całkiem ok :)

mandaryna7

Julka Skorupka pisze...

Sukienka ani trochę mi się nie podoba.
Bluzka średnia, a szpilki cudne! *.*
Wszystkie stylizacje mega! ^^

AleDeDzula

dagmara jankosz pisze...

Wszystkie stylizacje są piękne, ale moją faworytką jest stylizacja druga.
misskasia678

Martyna | tysioook pisze...

stylizacje są takie sobie, lecz druga jest najlepsza z wszystkich.
Sukienka jest ohydna ;|

Jula / lolicza123 pisze...

Jak dla mnie najładniejsza jest stylizacja nr. 2. Składa się z największej ilości dodatków, poza tym plus za kamizelkę :)). Też ją kupię, podoba mi się.